ماژول

ماژول


نمایش:
مرتب کردن براساس:

SJ Cool Slider for K2

افزونه واکنشگرا و بسیار خوب برای کامپوننت K2 است. این ماژول توانایی نمایش محتوای K2  در یک روند منعطف را دارد  . این ماژول امکان نمایش ت..

10,000 ریال

SJ Ads for AdsManager

SJ آگهی نمایش به صورت اسلاید برای AdsManager طراحی شده با بهترین ویژگی های طراحی شده برای سیستم  تبلیغاتی  با پشتیبانی از جوملا 2.5.x و 3.x...

25,000 ریال

SJ Amazing Slideshow for Sobipro

ماژول جدید جوملا برای کامپوننت SobiPro نام  نمایش اسلاید برای SobiPro منتشر شده است . سازگاری با هر دو جوملا 2.5.x و 3.x، این ماژول به عنوان یک ا..

30,000 ریال

SJ Amazing Slideshow for Zoo

 ماژول دیگر برای کامپوننت زو است که به نام SJ شگفت انگیز نمایش به صورت اسلاید خوش آمدید. این ترکیبی از منوکشویی، عکس های زیبا با اطلاعات مورد نیا..

30,000 ریال

SJ Geomap for Sobipro

یکی از مازولهای مهم و برجسته جوملا برای کامپوننت  SobiProماژولSJ Geomap  با همه فیلدهای وروردی SobiPro  کار می کند...

25,000 ریال

SJ Grid Slider for K2

در یک  صفحه وب، SJ شبکه کشویی برای K2 باید در موقعیت برجسته قرار داده شده به خود قدرتمند تر می شود. همراه با انواع جلوه های حرفه ای برای نمایش آی..

20,000 ریال

SJ Listing Tabs for Content جدید

SJ Listing Tabs for Content

ماژول قدرتمند جوملا 2.5 و 3 برای فهرست و لیست حرفه ای مطالب و حتوا  شما می توانید مطالب خود را با توجه به دسته بندی و یا آیتمهای مطلب مانند: عن..

25,000 ریال

SJ Market Module

ماژول موثر و راحت برای جوملا جهت نمایش مقادیر ریالی و سهام در فروشگاه .SJ Market با قابلیت نشان دادن ارزش سهام و نرخ ارز با توجه به هر کشور ، منطقه ..

20,000 ریال

SJ Mega Menu

امروزه، بسیاری از وب سایت از سبک های مختلف برای نمایش منو استفاده میکنن. با SJ مگا منو از ما، ما مطمئن هستیم که شما راضی خواهد شد است. علاوه بر این، S..

40,000 ریال

ماژول پیگیری سفارش جومشاپینگ

ماژول پیگیری سفارش فروشگاه ساز جوم شاپینگنیازمندی ها1- joomla 2.5.10+2- joomshopping 3.7+3- php 5.3.10+..

0 ریال

گالری لغزنده برای کی تو

 با این ماژول، تصاویر به صورت تصادفی در یک  کادر نمایش میدهد . زمانی که یک عکس انتخاب میشود، آن را به وسط حرکت می کند و بقیه عکس ها را به م..

50,000 ریال